PL Ogólny Wątek Polski - Czyli wszystko o naszych rodzimych lolkrowach

  • 🇵🇦 Nuestro primer dominio localizado está en español en kiwifarms.pa. Our first localized domain is on Spanish on kiwifarms.pa.
  • Want to keep track of this thread?
    Accounts can bookmark posts, watch threads for updates, and jump back to where you stopped reading.
    Create account

Aby utworzyć miejsce dla pogawędek nie na temat powinniśmy:


  • Łączna liczba głosujących
    13
  • Ankieta zamknięta .
1782242695938.png

ojeeeeeeeej
o Boooooooooooziu
o nieeeeeeeeeeeee
 
Chryste panie, was zostawić na chwilę bez opieki i tak to się kończy :stress:
no to nas nie zostawiaj bez opieki. Proste? Proste.
Boże w przyszłą niedzielę ma być prawie 40 stopni. Chryste panie, już chyba pora testament zacząć pisać.
miałam dać linka do "przyjdź słodka śmierci" ale to po niemiecku
[]Ja przyklejona już od kilku dni jestem do wiatraka[/](co roku żydzę na klimatyzacji, bo lepiej kredyt nadpłacić "i jakoś się przemęczę tych kilka dni dwa miesiące", ale w tym to już naprawdę poważne się zastanawiam nad zainstalowaniem klimatyzacji)
[]Co do Wrocławia ani zaprzeczę ani nie potwierdzę :pickle: .[/]
szczurom gorąc nie przeszkadza?
W Gdańsku niby ~20 stopni ja się zastanawiam czy się tam nie przenieść jeżeli.
czemu gdańsk ma teraz zimę
byłem tam 3 razy, nigdy więcej
miasto ponoć martwe poza sezonem studenckim (cokolwiek to znaczy)
przez 3 miesiące jak są wakacje
– Sam pan ją obraża swoją paskudną mordą, docencie Karwiński. W kwestii „męskich penisów” to tak, znam jednego właściciela „żeńskiego penisa” – pana, docencie, bo pan pizda jesteś. Pytał pan jeszcze, co ma długość pańskiego fistaszka, którego szumnie określił pan nazwą członka, do metylacji DNA? Ano to, że tankował pan wódkę z przemytu, zmetylowało panu kutasa i jego rozwój zatrzymał się na trzech centymetrach.
Widownia wybuchła śmiechem.
Najbardziej merytoryczny argument, jaki kiedykolwiek, ale tak świetna pasta xd
 
dzień trzeci: kwaśne owoce leśne
nie wiem w sumie co powiedzieć, złe nie jest ale definitywnie nie smakuje jak kwaśne owoce leśne
pomarańczka nadal na topie

edit: wstawaj kochanie japońce zrobiły z nas łaj-fu
1782284996443.png
 
Ostatnio edytowane:
O co kaman z tymi anime babami co mają coś niby utożsamiać, ale sprowadza się to tylko do tego że mają najebane dookoła pasa jakieś gówno. Typu, te od statków mają 3/4 statku latające magicznie za nimi na wysokości pasa, no fantazja i subtelny symbolizm po chuju

Kurna skrzydła z dupy, przynajmniej płaska na północy Dx
 
@Tram Fan przeszkadza, dostają groszki mrożone żeby móc się schłodzić trochę. Z drugiej strony podobni one są bardziej ciepłolubne niż ludzie, potrafią w skwar się zakopać w hamaczku zatkać wszystkie dziury i kisić się tam bez dostępu powietrza we własnym smrodku, więc najwidoczniej są bardziej odporne.
O jak się wkurwiłam, sprawdzam pracę magisterską i piszę studentowi, że ma coś zrobić, np poszukać więcej nowych cytowań a ten tak rearanżuje pracę żeby wyglądało że coś zrobił nie robiąc nic i kasuje kometarz. A to mały kurw.
Ja tu się staram jak mogę i czytam te urojenia wariata (od każdej obronionej mgr mam spory piniążek) a ten tak!
No zamorduję jak spotkam.

:jaceknife:
 
przeszkadza, dostają groszki mrożone żeby móc się schłodzić trochę. Z drugiej strony podobni one są bardziej ciepłolubne niż ludzie, potrafią w skwar się zakopać w hamaczku zatkać wszystkie dziury i kisić się tam bez dostępu powietrza we własnym smrodku, więc najwidoczniej są bardziej odporne.
Myślalam że jak Ci nie zależy by nie umrzeć od udaru cieplnego to chociaż o szczury zadbasz ale one se radza.

jak się wkurwiłam, sprawdzam pracę magisterską i piszę studentowi, że ma coś zrobi
Przepuść go i tak się sie dogadaj z kolegami by go recenzował ktos komu się chce recenzować. U mnie podobno ktos został uwalony na obronie ale te informacje są niepotwierdzone.
 
Z drugiej strony podobni one są bardziej ciepłolubne niż ludzie,
Ja moim śp smrodkom dawałam górę od brytfanny, tam trochę zimnej wody i wrzucony mrożony groszek i kukurydza żeby sobie łowiły. Ale zdecydowanie woleli wepchać się w czwórkę do sputnika przeznaczonego na jednego gryzonia i tak się kisić
 
a szynszyle wystarczy 24 stopnie, do widzenia umieram. Stress w lato bo co jak jakiś dzień prądu nie będzie. Na grupach widziałam posty ze jedna godzina w 24C zabiła kogoś szyszka. Widziałam wczoraj takie 3 słodkie szczurki w zoologicznym i po tym post tutaj o szczurkach było trudno się powstrzymać, one takie ciekawskie od razu podeszły, jeszcze malutkie ;_; nienawidzę jak w zoologicznym są zwierzęta
 
Wstecz
Top Na dole