PL Ogólny Wątek Polski - Czyli wszystko o naszych rodzimych lolkrowach

  • 🇵🇦 Nuestro primer dominio localizado está en español en kiwifarms.pa. Our first localized domain is on Spanish on kiwifarms.pa.
  • Want to keep track of this thread?
    Accounts can bookmark posts, watch threads for updates, and jump back to where you stopped reading.
    Create account

Aby utworzyć miejsce dla pogawędek nie na temat powinniśmy:


  • Łączna liczba głosujących
    13
  • Ankieta zamknięta .
Zgadzam się, to co się wyprawia w tych zoologicznych to jest chore. Tam powinny być tylko jakieś karmy/zabawki. Reszta powinna być sprzedawana od hodowców (i wiem tu też ogromne pole do zaniedbań, ale łudzę się, że może byłoby to jednak lepsze... A potem przypominam sobie, że ludzie kupują w pato hodowlach byle taniej było i ech... Nie ma ratunku. Tylko zwierzaków szkoda).
Sorry za double post ale to nigdy nie wybieraj się do Japonii albo co gorsza do Chin. Wryło mnie jak zobaczyłem psy typu Chihuahua na wystawie jak dla szczurow. W środku Kytoto. W porównaniu z nimi to my mamy warunki dla zwierząt jak w bajce
 
Edit: @Atlas Sneezed co, co mnie ominęło? Chodzi o lekarzy czy znowu jakaś nowa afera wyszła?
Tego samego doktora ze szpitala południowego. Nie dość że robił wałki na raportach to jeszcze był niekompetentny co według byłego chirurga z tego samego szpitala doprowadziło do śmierci pacjentów które później były zatajane poprzez np. robienie tomografów na trupach znalezionych w kiblu.
 
Sorry za double post ale to nigdy nie wybieraj się do Japonii albo co gorsza do Chin. Wryło mnie jak zobaczyłem psy typu Chihuahua na wystawie jak dla szczurow. W środku Kytoto. W porównaniu z nimi to my mamy warunki dla zwierząt jak w bajce
Ale ty wiesz że szczury potrzebują ogromnej klatki? Przynajmniej odpowiedzialni hodowcy i właściciele tak je trzymają... Moja jest bardzo wysoka i bardzo szeroka 93,5 x 63 x 157,8 cm... A dla psa to już wyobrażam sobie że w ogóle kojec musi być duży.
A to że Azjatom brak empatii do siebie (a co dopiero do zwierząt) to wiem od dawna.
 
ale ten wiatrak napierdala
spongebob-wind.gif

oczywiście bez zgrzytów się nie obeszło, chujowe gwinty w podstawce i podpórki musiałem wkrętarką zamiast śrubokrętem mocować, a sama podpórka beznadziejnie spasowana i drugi cycek nie zaskoczył więc będzie trzeba kleić
 
Sorry za double post ale to nigdy nie wybieraj się do Japonii albo co gorsza do Chin. Wryło mnie jak zobaczyłem psy typu Chihuahua na wystawie jak dla szczurow. W środku Kytoto. W porównaniu z nimi to my mamy warunki dla zwierząt jak w bajce
Jeśli mówisz o wystawie w sklepie zoologicznym w AEON Mall Kyoto to też je widziałam, obok małe kotki tak samo trzymane (:_(
 
To jest jego problem jeżeli to byłby jeden student, to jest nasz problem kiedy to jest 90% studentów, bo nam Państwowa Komisja Akredydacyjna zrobi z dupy jesień średniowiecza(:_(
proszę mi wyjaśnij o chuj chodzi z tą PAKą, czemu wy profesorzy macie schizy, że o boże kontrola przyjdzie o boże, przecież gdyby kurwa kontrola przychodziła, to by 90% uczelni w polsce było zamkniętych xd
A co do tego przedmiotu, to znając życie dadzą go obok 3 pojebanych przedmiotów 2 kosmiczne projekty i 1 gigantyczne kolokwium, co poskutkuje tym, że zamiast porządnie się uczyć higieny to wszyscy będą mieć wyjebane i na kolokwium z higieny będzie tylko "napisz czym różni się mydło od płynu do mycia naczyń".

Mnie się najbardziej podobała wypowiedź @Rango Dango jak Ty mówisz zróbmy przedmiot o higienie a rango PROSZĘ NIE, NIE DAM RADY Xddd
 
proszę mi wyjaśnij o chuj chodzi z tą PAKą, czemu wy profesorzy macie schizy, że o boże kontrola przyjdzie o boże, przecież gdyby kurwa kontrola przychodziła, to by 90% uczelni w polsce było zamkniętych xd
A co do tego przedmiotu, to znając życie dadzą go obok 3 pojebanych przedmiotów 2 kosmiczne projekty i 1 gigantyczne kolokwium, co poskutkuje tym, że zamiast porządnie się uczyć higieny to wszyscy będą mieć wyjebane i na kolokwium z higieny będzie tylko "napisz czym różni się mydło od płynu do mycia naczyń".

Mnie się najbardziej podobała wypowiedź @Rango Dango jak Ty mówisz zróbmy przedmiot o higienie a rango PROSZĘ NIE, NIE DAM RADY Xddd
Babo, ogarnij się.
 
Jeśli mówisz o wystawie w sklepie zoologicznym w AEON Mall Kyoto
Chyba w 3 różnych miejscach. Pierwszy raz zobaczyłem coś takiego w drodze do tego muzeum Cup Noodle na Odaiba w Tokyo. Potem gdzieś w Kabukicho, a potem tam gdzie mówisz już w Kyoto

Ale ty wiesz że szczury potrzebują ogromnej klatki? Przynajmniej odpowiedzialni hodowcy i właściciele tak je trzymają... Moja jest bardzo wysoka i bardzo szeroka 93,5 x 63 x 157,8 cm... A dla psa to już wyobrażam sobie że w ogóle kojec musi być duży.
O szczurach nie wiem za dużo, właściwie oprócz tego co ty + że w jednym miejscu w Kanadzie ich nie ma bo to szkodniki, to nic. Ale o psach już trochę więcej, i incydentalnie psy nie potrzebują wcale aż tak bardzo dużo przestrzeni w domu, to pierdolenie ludzi że "ooo psów nie wolno trzymać w blokach" to sygnał że wypowiada się kutacjusz prime z wykopu. Psy jako pochodne wilków lubią nory (budy, klatki), i śpią dość dużo w ciągu dnia w tych swoich norach. Clue programu jest co poza tymi godzinami snu robią. Jeśli siedzą w domu i mogą co najwyżej sobie jaja lizać, to tak, to jest tortura. Ale ogarnięci ludzie wiedzą że wystarczy 30m-1.5h inteligentnej zabawy (nie rzucanie patyka) żeby psa rozjebać na resztę dnia. Ale nie, ludzie sobie biorą blabladory albo westy, wsypią do miski, 5 minut na sranie i elo ja do pracy, a pies wyje.

Np jest dość duża grupa ludzi która ma Husky, w Polsce, w kawalerkach. Jeżdżą sobie do lasu i te psy zapierdalają w zaprzęgach, i jest elegancko. Wgl mój trener namawiał nas już od samego początku żeby psy karmić na spacerach, a w domu żeby była tylko miska z piciem, że pies ma na żarcie zarobić. Ale na to już byłem zbyt leniwy. Ja sam jestem team psy pasterskie i uważam że to jest kurwa peak forma psa, chociaż szanuje te do polowań (w sumie chciałbym kiedyś Basseta, piękne są ale mi @Blue Stitch nie pozwala bo łeee ślinią się i trzeba zakraplać)

Wyjątkiem są of course pitbule i bulteriery, zagazować to gówno i do piachu jak leci. To nie są psy tylko obraza Boga wszechmogącego
 
Ostatnio edytowane:
(w sumie chciałbym kiedyś Basseta, piękne są ale mi @Blue Stitch nie pozwala bo łeee ślinią się i trzeba zakraplać)
Yep, Bassety ładne są ale u kogoś, nie u nas. Już i tak pierdolca z futrem dostaję (bo corgi gubią futro dwa razy w roku - tj. dwa razy po pół roku) a Ty jojczysz, że odkurzacz za często chodzi.
To co dopiero byłoby przy obśliniającym się egzemplarzu co, co chwilę ma chore uszy xD
 
Ostatnio edytowane:
No co to za melepty są to ja słów nie mam na to. Dostali kartki ze stemplem i wyraźne polecenie żeby pisać tylko po stronie ze stemplem. No i zgadnijcie co te tuzy intelektu odjebały xD
Pod koniec egzaminu kwik pod niebiosa bo 1/3 napisała na odwrocie bez stempla xD
No to dzwonimy do komisji czy mamy przyjmować te prace, bo taka sytuacja że towarzystwo niepełnosprytne się trafiło.. No i po pół godzinie gość przyniósł jakiś wielki stemplel i stemplował im te strony ręcznie xD
No przecież oni powinni odpaść już na tym etapie skoro przeczytanie polecenia ze zrozumieniem ich przerasta.
:stress: *sigh*
 
Ostatnio edytowane:
Wstecz
Top Na dole