Obejrzyj poniższy film, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą witrynę jako aplikację internetową na ekranie głównym.
Uwaga: Ta funkcja może być niedostępna w niektórych przeglądarkach.
ja ukonczylem ace attorney 1-6 wraz z ace attorney investigations i costam zaczalem the great ace attorney, zajebiste mega i polecamCzy ktoś tu z paljaków czyta sporo nowelek wizualnych? Nie chce mi się gadać na anglo-języcznym wątku, bo są tam sami pozerzy i niewtajemniczeni. Jak ktoś jest koneserem czytającym otome dla dużej dawki śmiechu to proszę pisać.
Ja czytałem tylko jedną, i do tego niedokończoną.Czy ktoś tu z paljaków czyta sporo nowelek wizualnych? Nie chce mi się gadać na anglo-języcznym wątku, bo są tam sami pozerzy i niewtajemniczeni. Jak ktoś jest koneserem czytającym otome dla dużej dawki śmiechu to proszę pisać.
@Alex hogendrop był prawdziwym specjalistą w dziedzinie ale chyba znowu złapał bana.Czy ktoś tu z paljaków czyta sporo nowelek wizualnych? Nie chce mi się gadać na anglo-języcznym wątku, bo są tam sami pozerzy i niewtajemniczeni. Jak ktoś jest koneserem czytającym otome dla dużej dawki śmiechu to proszę pisać.
Widziałem tą jego listę, praktycznie nie ma możliwości aby 10k+ nowelek przeczytał (nawet na torrentach nie znalazłby 90% z nich), on walił ratingi jak najebany, jego punktacja pewnie zależała od tego czy na okładcie znajdowała się dziewczynka z amputowanymi kończynami,@Alex hogendrop był prawdziwym specjalistą w dziedzinie ale chyba znowu złapał bana.
On ma zdecydowanie za dużo wolnego czasu więc kto wie.Widziałem tą jego listę, praktycznie nie ma możliwości aby 10k+ nowelek przeczytał, on walił ratingi jak najebany, jego punktacja pewnie zależała od tego czy na okładcie znajdowała się dziewczynka z amputowanymi kończynami,
Według moich kalkulacji, to zakładając, że przeciętna nowelka ma z około 10 godzin czytania to musiałby czytać nonstop przez przynajmniej 4 tysiące dni bez przerwy, ani spania, ani jedzenia, ani sracza. Za dużo czasu spędzał na mediach społecznościowych i fermie żeby to było realistyczne.On ma zdecydowanie za dużo wolnego czasu więc kto wie.
nie wiadomo czy on wgl umie czytac zacznijmy od tegoOn ma zdecydowanie za dużo wolnego czasu więc kto wie.
Konfederacja to obecnie partia dla tych co oglądaja te wszystkie filimiki o tym jak to Lepper był mężem stanu, który na pewno się nie zabił, i pozbyli się go smutni panowie, bo miał haki na Dolana i inne elity III RP. Podejrzewam, że ok. 25% chcących głosować na Mentzena to rolnicy co zobaczyli, że chodził na protesty rolników w Warszawie i pomyśleli, że super kandydat nasz chłop na prezydenta. Co do Lewicy to obecnie spada im, bo jednak średnio skuteczną taktyką jest pyskowanie do rudego, że obniża składkę zdrowotną, przy jednoczesnym atakowaniu razemków za to, że robili to samo z tą różnicą, że nie chcieli być w rządzie w którym mają gówno do powiedzenia.Moim zdaniem, jest to bardzo fascynujące, jak Konfederacja szybko rośnie w sondażach i jak dużo Lewica upadła.
Mam remis po 75% między Jakubiakiem i Mentzenem, myślałem że Jakubiak to taki Braun lite a tu ciekawostka.Latarnik Wyborczy już wjechał. Jak zwykle komitet Trzaskowskiego nie udzielił odpowiedzi.
Ciekawe o co może chodzić? Moim zdaniem mają jakieś wewnętrzne badania, w których wychodzi, że część elektoratu Trzaskowskiego nie zgadza się z jego postulatami, ale nie mają świadomości tego.
router cebula? tylko kim jest ten cebul?Dzień dobry. Piszę do was z. Jak znalazłem się na tej stronie? Użyłem routera cebuli.Kod:https://kiwifarmsaaf4t2h7gc3dfc5ojhmqruw2nit3uejrpiagrxeuxiyxcyd.onion
Wyświetl załącznik 9060690
[O/A]