- Dołączono
- 3 Lut 2013
Anybody up for it? The game is the sequel to the last one we tried and looks like a lot of fun. I have room for up to 6 players, and I will be using Roll20 to play the game and Skype for communicating.
Obejrzyj poniższy film, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą witrynę jako aplikację internetową na ekranie głównym.
Uwaga: Ta funkcja może być niedostępna w niektórych przeglądarkach.
Dunsparce powiedział(a):I wouldn't mind joining up, if the same or a similar character is available I'll take it(I was the alchemist last time)
Fialovy powiedział(a):What day is it? Hopefully I have work off.